Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Čarovný advent v Kaštieli Pálffy

Obdobie hojnosti, lásky a magických momentov sa blíži. Vychutnajte si vianočnú atmosféru a prichádzajúce sviatky plné radosti s jedinečným programom v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure.

Okrem divadelných predstavení budete môcť na našom nádvorí zažiť veľkolepú výzdobu s vianočným stromčekom a naše vianočné stánky u Pálffyovcov, v ktorých si budete môcť vychutnať ponuku sviatočného pečiva, vianočných nápojov a tradičných vianočných pokrmov. V ponuke nebudú chýbať domáce šišky, poctivá maková štrúdľa, sladučké jablká v župane, tradičná kapustnica, zemiaková lokša, pečená klobáska a tradičné teplé vianočné nápoje.

Budete si ich môcť vychutnať v termínoch 25.- 27. novembra, 2.- 4.6. decembra a  9.-11. decembra, 16.- 18. decembra, a to v pravidelných časoch, v piatok vždy od 16:00-22:00 hod.. a v sobotu a v nedeľu od 14:00-22:00 hod..

Náš Hostinec Palatín zároveň ponúkne novinku: čajové a kávové špeciály, ktoré zahrejú na duši všetkých našich hostí. Detaily o týchto chutných novinkách budete môcť odhaliť už čoskoro v Hostinci Palatín. Sledujte nás pozorne aj na sociálnych sieťach, aby vám nič neušlo a o všetkom ste sa dozvedeli medzi prvými 😊

Adventná divadelná sezóna
Pani kaštieľa, úctyhodná Katarína Pálffy, vás pozýva vytvoriť si spolu s nami nové divadelné zážitky  predstaveniami, ktoré by nemali ujsť vašej pozornosti.

RITA

Už 27. novembra o 17.00.hod. budete môcť zažiť úsmevnú komédiu, ktorá vás prenesie do predvianočného zhonu v redakcii lifestylového časopisu. Predstavenie RITA bude plné veselých piesní, skvelého humoru, rôznych podivuhodných postáv a vtipných charakterov.
Vychutnajte si hviezdne a nezameniteľné obsadenie: Oľga Belešová, Roman Pomajbo a Štefan Martinovič.

Spríjemnite si nedeľné popoludnie, doprajte si Wine Tour vinárstva ViaJur

Aby ste si ešte viac užili večer v kruhu rodiny či priateľov, odporúčame WineTour nášho vinárstva ViaJur, počas ktorej budete môcť degustovať tie najlepšie kúsky z dielne ViaJur a prejsť sa historickými pálffyovskými pivnicami, v ktorých víno vyrábala aj samotná pani kaštieľa, Katarína Pálffy.

27. november o 15:45 hod.

27. november o 19:00 hod.

Posledný dinosaurus

Pri príprave programu sme nezabudli ani na najmenších a ich najobľúbenejší sviatok – sv. Mikuláša. Ten príde do Kaštieľa Pálffy s predstavením Posledný dinosaurus od detského Divadla na Hojdačke už 4. decembra o 16.00 hod.. Okrem toho so sebou prinesie BALÍČKY plné zdravých domácich dobrôt z našej vlastnej cukrárskej výroby.

Predstavenie Posledný dinosaurus od Divadla na hojdačke spája tradičné bábky s veselými pesničkami a milým rozprávkovým príbehom.

Celý príbeh sa začína v múzeu, kde sa zo zabudnutého dinosaurieho vajíčka vyliahne malý dinosaurus Samo. Tak, ako každé dieťatko, má hlavu plnú zvedavých otázok, túži sa dozvedieť, odkiaľ pochádza a kto sú jeho rodičia. Vydá sa na cestu svetom, počas ktorej zisťuje, čo/kto sú to vlastne tie dinosaury.

Predstavenie je vhodné pre malých divákov od 3 – 10 rokov v sprievode rodičov.

4. december o 16:00 hod.

Spríjemnite si nedeľné popoludnie, doprajte si Wine Tour vinárstva ViaJur

Pred predstavením o 15:00 sme špeciálne pre vás, dospelých 😊 pripravili WineTour vinárstva ViaJur, ktoré sídli v našich priestoroch Kaštieľa Pálffy. WineTour za špeciálnu cenu – 10 eur obsahuje 3 degustačné vzorky tých najlepších kúskov, ktoré má ViaJur v ponuke.

4. december o 15:00 hod.

Tajomstvá vianočného krbu

Posledným adventným divadelným zážitkom bude predstavenie Tajomstvá vianočného krbu.

Užite si hviezdne obsadenie: Thomas Puskailer, Petra Humeňanská, Katarína Ivanková a Karin Olasová.

Toto predstavenie bude vianočným divadelným koncertom Thomasa Puskailera, ktorý vás prevedie pohodovým večerom. Úsmev bude striedať dojatie, jednoducho celá paleta emócií.

Každý z nás to pozná, Vianoce prinášajú všetko možné. Častokrát nielen radosť, ale aj stres a zhon. Zažite veselé a zároveň vážne predstavenie o Vianociach. O predvianočnom čase, ako aj o prípravách na najkrajšie sviatky roka, o zhone aj tešení sa. O tom všetkom a ešte omnoho viac bude predstavenie Tajomstvo vianočného krbu.

10. december o 17:00 hod.

Spríjemnite si sobotné popoludnie, doprajte si Wine Tour vinárstva ViaJur

Aby ste si ešte viac užili večer v kruhu rodiny či priateľov, odporúčame WineTour nášho vinárstva ViaJur, počas ktorej budete môcť degustovať tie najlepšie kúsky z dielne ViaJur a prejsť sa historickými pálffyovskými pivnicami, v ktorých víno vyrábala aj samotná pani kaštieľa, Katarína Pálffy.

10. december o 15:45 hod.

10. december o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás!

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty