Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Divadelná Jar u Pálffyovcov

Pálffyovsky dvor ožíva kultúrou. Prijmite pozvanie na tri jarné kultúrne podujatia. Začíname už na Valentína. Využite možnosť spojiť perfektnú večeru s krásnym zážitkom.

SHAKESPEARE KONCERT V KAŠTIELI

13.2 o 17:00 hod.

Vychutnajte si sviatok zaľúbených na skvelom valentínskom koncerte. Pripravili sme pre vás skladby z inscenácií a nezabudnuteľné sonety od azda najznámejšieho dramatika Shakespeara. Je to koncert nielen pre zaľúbených. Budete počuť sonety v podaní známych slovenských umelcov, akými sú Alena Pajtinková, David Hartl, Daniel Žulčák, Tomáš Grega, Vladislav Plevčík a Róbert Mankovecký.

Cena : 12 € / osoba

Kúpiť lístky
 

TATRANSKÝ POETICKÝ BIFTEK

19.2 o 17.00

Lukáš Latinák vás vážne aj humorne prevedie témou povinného čítania, rozprávkami, ale i slovenskou poéziu. V divadle budú aj praktické ukážky diel slovenských literárnych klasikov. Tento večer vás určite zabaví, ale aj poučí a povznesie.

Cena : 12 € / osoba

Kúpiť lístky
 

LADIES KOMEDY – Ženský špeciál

20.3 o 17.00

Milé dámy, baby, ženy, ale samozrejme ak sa nebojíte, tak aj vy páni. Pripravili sme šou plnú humoru pod taktovkou Lujzy a Didiany. Špeciálne hostky budú, známa komička Simona Salatová a speváčka Mirka Miškechová, takže o dobrú náladu a atmosféru bude postarané. A rovnako v ten deň, čiže 20.3 ako pozornosť od nás, budete môcť vyskúšať naše nové svieže vínka z nášho vinárstva ViaJur. Túto šou by určite ocenila aj samotná Katarína Pálffy, ktorá bola veľmi osvietená a odhodlaná žena. Dnes by sme Katarínu Pálffy prirovnávali k silnej, samostatnej a emancipovanej žene, čo na danú dobu v ktorej žila bol naozaj nezvyčajný unikát.

Cena : 15 € / osoba

Kúpiť lístky
 

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty