Kaštieľ Pálffy
Hotell Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Hostinec Palatín

Vitajte vo svete chutí a kulinárskych zážitkov Kaštieľa Pálffy

Hostinec Palatín

Milí naši hostia, pozývame vás na nádvorie kaštieľa Pálffy a do reštaurácie Palatín ochutnať vína z vinárstva ViaJur, ako aj kvalitné remeselné pivo z nášho nového pivovaru Pálffy Brauerei. Okrem nápojov máme v ponuke skvelé domáce zákusky a pochutiny zo studenej kuchyne.
Zároveň prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom na nedostatok personálu máme momentálne zatvorenú teplú kuchyňu. Veríme, že čoskoro sa podarí vyriešiť tento problém a budeme vám môcť ponúknuť gastronómiu v celom rozsahu. Otváracie hodiny počas obmedzenej prevádzky: utorok – nedeľa 12:00 až 22:00. Tešíme sa na vás a ďakujeme za pochopenie.

Reštaurácia

Hostinec Palatín

V Hostinci Palatín budú vaše chuťové bunky rozmaznávať vychýrené a poctivé chute rakúsko-uhorskej kuchyne, ale i tradičné či sezónne jedlá typické pre región Malých Karpát. Hostiť vás bude uhorský palatín, barón Štefan Ilešházi spolu
s habsburským plukom. Hodujte tak, ako oni pri oslave víťazných bojov. Vychutnávajte si do sýtosti sezónne špeciality z husaciny, diviny či klasické sezónne špeciality a jedlá pripravené z lokálnych surovín.

Prijmite pozvanie do Hostinca Palatín, ktorý sa nachádza pod najstaršími klenbami Kaštieľa Pálffy, čo dodáva chvíľam strávených v ňom priam hmatateľné prepojenie s históriou jednej
z najstarších historických pamiatok Svätého Jura.

Kaviareň

Kaviareň u Pálffyovcov

Skvelé domáce zákusky, niečo malé pod zub – nárezy, svieže vínko, pohár kvalitného remeselného piva z nášho nového pivovaru PaB. Tešíme sa na vás. Otvorené máme od utorka do nedele od 12.00 – 22.00.

Palatín

Vínna karta

Pozrite si aktuálnu vínnu kartu.

Nápojový lístok

Pozrite si aktuálny nápojový lístok.

Otváracie
hodiny

Utorok-Nedeľa 12:00-22:00

Otváracie hodiny sú dočasné a riadia sa aktuálnou situáciou.

hostinec-palatin-jedlo-degustacna-vecera

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

    Kaštieľ Pálffy logo
    palk icon
    Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
    Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.