Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Pivovar PÁLFFY BRAUEREI

Pivovar PÁLFFY BRAUEREI

Vychutnajte si pravé osvieženie v podobe kvalitných, remeselne spracovaných pív z Kaštieľa Pálffy vo Svätom Jure, kde sa pivo vyrábalo, skladovalo a čapovalo už v dávnej histórii.

Pivovar Pálffy Brauerei (PaB ) sa vracia k tejto tradícii a nadväzuje na ňu varením viacerých typov remeselného piva. Rod Pálffyovcov bol vždy verný habsburským panovníkom a ich rod charakterizuje heslo Pro rege et patria – Pre kráľa a krajinu. Toto heslo sa stalo aj súčasťou loga nášho pivovaru, pretože naše pivo varíme pre všetkých a obstojí aj na kráľovskom stole.

Všetky pivá z produkcie pivovaru Pálffy Brauerei (PaB) sú vyrobené poctivou remeselnou metódou – z kvalitných sladov, chmeľov a kvasníc, bez pridávania konzervantov a rôznych aditív, sú nefiltrované a nepasterizované.

Ochutnajte naše remeselné živé pivá s príznačnými menami nadväzujúcimi na históriu kaštieľa Pállfy – Jozefovu desinku na osviež(t)enie (10 %), Lotrinského štýlový weizen (12 %), Na cisára pána Franca Jozefa (12 %), Terkin tmavý dúšok (13 %), Rudyho záletnícka IPA (15 %), alebo pivný špeciál Sissin rozmar (11 %). Prvý špeciál je hroznový, pretože práve s hroznom sa prepája pivovar so značkou vinárstva ViaJur, ktoré tiež sídli v Kaštieli Pálffy. Tešiť sa však môžete aj na čerešňový a v zime zas na vianočný špeciál.

Pivovar

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

success Ďakujeme, váš e-mail je prihlásený na odber noviniek.
error
E-mail sa nepodarilo prihlásiť, prosím skúste znovu.
Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.