Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Pivovar PÁLFFY BRAUEREI

Pivovar PÁLFFY BRAUEREI

Vychutnajte si pravé osvieženie v podobe kvalitných, remeselne spracovaných pív z Kaštieľa Pálffy vo Svätom Jure, kde sa pivo vyrábalo, skladovalo a čapovalo už v dávnej histórii.

Pivovar Pálffy Brauerei (PaB ) sa vracia k tejto tradícii a nadväzuje na ňu varením viacerých typov remeselného piva. Rod Pálffyovcov bol vždy verný habsburským panovníkom a ich rod charakterizuje heslo Pro rege et patria – Pre kráľa a krajinu. Toto heslo sa stalo aj súčasťou loga nášho pivovaru, pretože naše pivo varíme pre všetkých a obstojí aj na kráľovskom stole.

Všetky pivá z produkcie pivovaru Pálffy Brauerei (PaB) sú vyrobené poctivou remeselnou metódou – z kvalitných sladov, chmeľov a kvasníc, bez pridávania konzervantov a rôznych aditív, sú nefiltrované a nepasterizované.

Ochutnajte naše remeselné živé pivá s príznačnými menami nadväzujúcimi na históriu kaštieľa Pállfy – Jozefovu desinku na osviež(t)enie (10 %), Lotrinského štýlový weizen (12 %), Na cisára pána Franca Jozefa (12 %), Terkin tmavý dúšok (13 %), Rudyho záletnícka IPA (15 %), alebo pivný špeciál Sissin rozmar (11 %). Prvý špeciál je hroznový, pretože práve s hroznom sa prepája pivovar so značkou vinárstva ViaJur, ktoré tiež sídli v Kaštieli Pálffy. Tešiť sa však môžete aj na čerešňový a v zime zas na vianočný špeciál.

Pivovar

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

    Kaštieľ Pálffy logo
    palk icon
    Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
    Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.