Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Zážitkové večere spojené s degustáciou vín v Kaštieli Pálffy

Pozývame vás na zážitkovú degustačnú večeru vo fine diningovej reštaurácii, ktorá je súčasťou salónika Habsburgovcov v Kaštieli Pálffy. Ochutnajte špičkovú gastronómiu v kombinácii s kvalitnými vínami z ponuky distribúcie Selaví.

Fine diningová reštaurácia sa nachádza v nádherných priestoroch Salónika Habsburgovcov. Elegantný interiér dýcha noblesou, zážitok umocní aj komorná atmosféra priestorov. Naši kuchári pod vedením creative chefa pripravia šesť chodové degustačné menu priamo pred vašimi očami. Dokonalý gastronomický zážitok a súlad chutí dotvorí ako prvý výber vín z vinárstva Mazzei, ktoré patrí medzi najoceňovanejšie značky vín z talianskeho Toskánska. Večerou a degustáciou vás bude sprevádzať export manažérka vinárstva Mazzei, pani Anna Paclet.

Dátum a miesto konania akcie: utorok 26.9.2023 o 18:00, Kaštieľ Pálffy

Cena: 149€
Kapacita eventu je 25 ľudí.

Vyberte sa po stopách Kataríny Pálffy a strávte víkend v apartmáne venovanom príbehu lásky Kataríny a Štefana Ilešháziho. V našej ponuke nájdete aj zážitkovú večeru s degustáciou vín spojenú s ubytovaním v Kaštieli Pálffy.

V najbližších mesiacoch pre vás v spolupráci so Selaví pripravujeme ďalšie zážitkové večere s vinárstvami Louis Latour a Champagne Charles Heidsieck. Využite špeciálnu ponuku a vychutnajte si sériu troch degustačných večerí za zvýhodnenú cenu. Všetky informácie o pripravovaných podujatiach budú zverejnené čoskoro.

Večera s vinárstvom Mazzei pre jednu osobu – 149€

Večera s vinárstvom s ubytovaním v Apartmáne Katarina Pálffy v termíne 26.-27.09. pre dve osoby s raňajkami – 528€