Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Ubytovanie

Luxusné ubytovanie kombinujúce moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Kaštieli Pálffy je jedinečný, no spoločným menovateľom je nadštandardné zariadenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom nájdete vytúžené pohodlie.

40 m² Apartmán

Katarína Pálffy

Ak hľadáte romantiku pre dvoch a chcete si užiť príbeh lásky Kataríny Pálffy a Štefana Ilešháziho v nádhernom dobovom apartmáne Kataríny Pálffy, ktorý je ním inšpirovaný, tak ste na správnom mieste. Náš romantický, luxusný apartmán s výhľadom na svätojurský kostolík sa nachádza v podkrovnej časti Kaštieľa Pálffy.

Je jedinečný tým, že ako jediný má vaňu za mliečnym sklom, ktoré predeľuje lôžkovú časť a luxusnú kúpeľňu. Jeho jedinečnosť dotvára aj zapustená posteľ, ktorá dodáva spánku kráľovský pocit. K dispozícii je tiež večerná odostielka.

Nádherne zdobené tapety, drevené trámy a nábytok v dobovom štýle vytvárajú skutočne jedinečnú atmosféru. Prečítajte si knižku v pohodlných kreslách alebo sa zrelaxujte v luxusnej vani – pobyt v nežnom apartmáne Kataríny Pálffy ponúka skutočne zážitkové ubytovanie v Svätom Jure.

45 m² Apartmán

Štefan Ilešházi

Apartmán pomenovaný po jednom z najznámejších majiteľov Kaštieľa Pálffy – Štefanovi Ilešházim spája luxusné ubytovanie s pohodlím, ktoré definuje interiér ladený do tónov zelenej. Náš mezonetový apartmán s výhľadom na vinice Malých Karpát vás očarí svojou priestrannosťou a vkusným dizajnom. Drevené trámy lemujúce strieborné tapety, dobové loungové sedenie, King Size posteľ s jemnou hodvábnou bielizňou či nábytok z masívu vytvárajú útulnú no zároveň unikátnu atmosféru.

Priestor ponúka ubytovanie v kaštieli pre väčšie skupiny alebo štvorčlenné rodiny, ktoré si chcú užiť luxus a pohodlie tohto jedinečného apartmánu. V tomto mezonetovom apartmáne sa na poschodí nachádzajú aj dve samostatné postele, kde môžu prespať ďalšie dve osoby.

Súkromná kúpeľňa ponúka samostatný sprchovací kút, WC a bidet. K dispozícii je tiež večerná odostielka. Preneste sa do čias minulých, relaxujte pri pohári vína či dobrej knihe v apartmáne Štefana Ilešháziho v Kaštieli Pálffy.

54 m² Apartmán

Ján Krušič

Apartmán je venovaný Jánovi Krušičovi, druhému z majiteľov Kaštieľa Pálffy. Očarí vás svojím strieborným interiérom s prvkami z dreva, mlynárskymi schodmi, pohodlným loungovým sedením a krásnou King Size posteľou s kvalitnou posteľnou bielizňou alebo zrelaxujte v samostatnej luxusnej kúpeľni so sprchovacím kútom.

Mezonetový noblesný apartmán Jána Krušiča disponuje na poschodí dvomi samostatnými posteľami. Je vhodný nie len pre dve osoby ale aj štvorčlenné rodiny. Drevené trámy a elegantný dobový nábytok harmonizujú s celkovým interiérom a vytvárajú pocit pohody a pokoja. Pre váš maximálny komfort je k dispozícii priestranná šatníková skriňa, zrkadlo, písací stolík, gauč s fotelkami a komoda pod TV. Výhľad vám ponúka krásu svätojurských vinohradov.

Nechajte sa očariť zákutiami apartmánu Jána Krušiča, ktorý bol prvým manželom Kataríny Pálffy a prežite nezabudnuteľné chvíle v našom Kaštieli Pálffy.

54 m² Apartmán

Cisársky apartmán

Cisársky apartmán v Kaštieli Pálffy je náš najnovší moderný dvojspálňový apartmán, ktorý sa nachádza priamo nad pivovarom Pálffy Brauerei. Ponúka dve samostatné izby s manželskými posteľami a možnosť prístelky v obývacej časti. Výhľad na nádvorie dodáva apartmánu nezabudnuteľnú atmosféru.

Dominantou tohto apartmánu je pivný kúpeľ, ktorý si môžete objednať kedykoľvek počas vášho pobytu a užiť si ho spolu s jedným z našich skvelých remeselných pív Pálffy Brauerei priamo z výčapnej pípy vo vašom apartmáne.

Apartmán je ladený do príjemných pastelových farieb s dreveným nábytkom z masívu, vďaka ktorému sa tu budete cítiť ako doma. Cisársky apartmán je ideálny pre milovníkov dobrého vína a piva, rodiny s deťmi alebo pre tých, ktorí chcú preskúmať okolie Malých Karpát.

Vybavenie Apartmánov

Wi-fi

Župany a papuče

Fén

Sprcha alebo vaňa

Úložný priestor

TV

Vinotéka

Minibar

Trezor

Telefón

Vybavenie Apartmánov

Wi-fi

Župany a papuče

Fén

Sprcha alebo vaňa

TV

Vinotéka

Minibar

Telefón

Úložný priestor

Trezor

Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.