Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Aktuálne COVID opatrenia

Milí návštevníci Kaštieľa Pálffy, vzhľadom na schválenú novú verziu COVID AUTOMAT-u a na to nadväzujúce vydané vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZSR), ktoré vstupujú do platnosti v pondelok 27. 9. 2021, si Vás dovoľujeme, v zmysle aktuálne platnej a účinnej vyhlášky ÚVZSR, ktorá upravuje povinnosti prevádzok informovať:

Kaštieľ Pálffy poskytuje od pondelka 1. novembra služby svojim hosťom v exteriéri naďalej v režime OTP, v interiéri v režime KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ

Pre účely tohto režimu je potrebné, aby sa osoby nad 12 rokov preukázali potvrdením o kompletnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19.

AKTUÁLNE ZNENIE COVID AUTOMATU, KTORÉMU PODLIEHAJÚ OPATRENIA V KAŠTIELI PÁLFFY NÁJDETE TU: https://www.minv.sk/?2021-2

PROSÍME, ZADOVÁŽTE SI PRÍSLUŠNÝ DOKLAD O OČKOVANÍ

 Aktuálne platná a účinná vyhláška ÚVZSR umožňuje prevádzkovateľovi Kaštieľa Pálffy, spoločnosti PALK, a. s., a jeho zamestnancom požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných alebo vonkajších priestorov prevádzky Kaštieľa Pálffy predloženie príslušného dokladu o kompletnom očkovaní proti ochoreniu covid 19.  Do tohto dokladu je prevádzkovateľ Kaštieľa Pálffy, ako aj jeho zamestnanci, oprávnený nahliadnuť.

 

Všetky aktuálne platné a účinné vyhlášky ÚVZSR, ako aj príslušných RÚVZ, nájdete na stránke Ministerstva vnútra Slovenskej republiky/Vestník vlády SR/2021 (https://www.minv.sk/?2021-2).

 

Na náhle požiadavky o zmene termínu rezervácie priestorov alebo miesta v Hostinci Palatín, Salóniku Habsburgovcov súvisiace so zhoršením zdravotného stavu reagujeme zrušením alebo presunutím rezervácie podľa požiadaviek a obsadenosti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností, prosíme, kontaktujte informácie Kaštieľa Pálffy telefonicky na +421 907 242 548 alebo e-mailom reservations@www.kastielpalffy.sk.

VEREJNÉ PRIESTORY

Vo verejných priestoroch kaštieľa, prosíme, dezinfikujte si ruky a noste respirátor FFP2. K dispozícii sú pre vás aj dezinfekčné stojany, ktoré sú umiestnené v priestoroch kaštieľa.

Uprednostňujeme bezkontaktný spôsob platby.

Kladieme zvýšený dôraz na dezinfekciu všetkých dotykových povrchov v priestoroch Kaštieľa Pálffy, Hostinca Palatín a Vínotéky VIAJUR.

SPOLOČNÉ PRIESTORY, VÝŤAHY, TOALETY

Všetky verejné priestory kaštieľa a dotykové plochy dezinfikujeme a čistíme vo zvýšenej miere.

Výťah odporúčame používať samostatne alebo v prípade členov jednej domácnosti max. 4 osoby.

Hygienické zariadenia sú vybavené tekutým mydlom, dezinfekčným prípravkom a jednorazovými papierovými obrúskami. 

HOSTINEC PALATÍN

Pred vstupom do ktorejkoľvek gastronomickej prevádzky, prosíme, vydezinfikujte si ruky antibakteriálnym roztokom.

Počas návštevy našej reštaurácie noste respirátor FFP2, s výnimkou konzumácie jedál a nápojov. Prosíme, dodržujte požadovaný odstup.

Stoly a inventár pravidelne dezinfikujeme.

Uprednostňujeme bezkontaktný spôsob platby.

V stravovacej časti kaštieľa v rámci legislatívy SR dodržiavame pokyny Úradu verejného zdravotníctva, ktorý zabezpečuje prísne dodržiavanie kontroly potravín, skladovania a spracovania, ako aj hygieny, pričom v tomto duchu zabezpečujeme pravidelné povinné školenia zamestnancov.

Stravovanie v interiéri je povolené. Radi vás obslúžime v čase otváracích hodín Hostinca Palatín: Od utorka – do nedele, 12:00-22:00 hod.

Sprístupnená je aj terasa. Pre váš maximálny komfort vám odporúčame rezerváciu stola na tel. č. +421 907 242 548 alebo na reservations@www.kastielpalffy.sk

Prevádzka Vinotéky VIAJUR je vám k dispozícii od utorka do nedele, od 12:00 do 20:00 hod.

ZAMESTNANCI

Našich zamestnancov pravidelne školíme o protiepidemiologických opatreniach. Každý zamestnanec, ktorý prichádza do kontaktu s hosťom, povinne nosí respirátor počas celej svojej zmeny a pravidelne dodržiava všetky hygienické opatrenia.

Zamestnanecké priestory sú vybavené dezinfekciou.

Zamestnanci si pri vstupe do kaštieľa cez svoje priestory povinne dezinfikujú ruky.

Naši zamestnanci sú povinní informovať svojho nadriadeného o svojom pohybe mimo územia SR, prípadne o pohybe v rizikových oblastiach a regiónoch. Zamestnanci, ktorí sa ocitli v rizikovej krajine, prípadne v oblasti či regióne SR, ktoré sú na základe rozhodnutia ÚVZ uvádzané ako rizikové, sú povinní pred príchodom/návratom do pracovného režimu absolvovať testovanie, prípadne zároveň zotrvať podľa aktuálnych pokynov ÚVZ SR v domácej karanténe.

Ďakujeme, že akceptujete prípadný diskomfort v ponuke služieb.

Naďalej pravidelne sledujeme aktuálne dianie a nariadenia vlády a upravujeme ponuku služieb a priestory kaštieľa podľa aktuálnych informácií. V tejto situácii sa riadime aj pokynmi Asociácie hotelov a reštaurácií (ktorej sme členom), ktorá úzko spolupracuje s Úradom verejného zdravotníctva a vydáva pravidelné (na týždennej báze) usmernenia a pokyny k prevádzke spoločných priestorov kaštieľa a stravovacej časti. Zároveň spolupracujeme so zazmluvnenou Pracovnou zdravotnou službou pri konzultáciách ohľadom opatrení pre segment gastronómie a hospitality.

Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.