Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Kulinárske umenie

Dobré jedlo nepotrebuje vzletné slová. Dobré jedlo rozpráva samo, svojou chuťou, vôňou a emóciou, ktorú vo vás vyvoláva. My na tanieroch podávame vzrušenie, potešenie, krásu. S dôrazom na lokálne suroviny v ich najčistejšej podobe. V hravo rebelských a nečakaných variáciách. Pre čo najväčší pôžitok. Chuťový aj vizuálny.

ARTE Restaurant je každý jeden tanier umeleckým dielom. Takým, ktoré budete môcť nasať všetkými svojimi zmyslami.

Tešíme sa na vás od ŠTVRTKA do SOBOTY od 18.00 hod.
Pri návšteve fine dining reštaurácie je nutná rezervácia.

Fine dining

Katarínu Pálffy, revolucionárku svojej doby, prezentovali jej odvážne činy a láska k životu so všetkými jeho pôžitkami. Nás inšpirovala Katarína práve svojim prístupom a tiež originalitou. Tá sa spolu s nápaditosťou a láskou k vínu, ku gastronómii a životu ako takému odráža aj medzi stenami fine dining reštaurácie ARTE.

Čakajte nečakané. Lebo my spájame aj nespojiteľné. V historických komnatách si vychutnáte zážitok z gastronómie v jej najsúčasnejšej podobe.

Umenie, vášeň, zážitok. ARTE Restaurant

Šéfkuchár Jirka Zajíček

Kreativita sa stretáva s vtipom a túžbou po experimentovaní, nekonvenčný prístup s unikátnym štýlom varenia. To je náš Head Chef Jirka Zajíček.

Jedlá postavené na kvalitných produktoch a čerstvých lokálnych surovinách. Také, ktoré v istých obmenách poznáte, ale v jeho podaní vás absolútne odzbroja. Všetko pripravované s ľahkosťou a rešpektom k tradičným aj novým chutiam.

Víno VIAJUR

Privoňanie, dúšok na jazyk, rozplynutie. Teplo rozlievajúce sa do celého tela. Vášeň.

Naše vína nesú v každej kvapke rešpekt k tradícii vinohradníctva. K výrobe však pristupujeme s otvorenou mysľou voči novým trendom a moderným postupom. V srdci Malých Karpát, priamo v Svätom Jure, ukryté v pivniciach Kaštieľa Pálffy leží fľaša vedľa fľaše, sud vedľa suda. Vína VIAJUR vznikajú bok po boku našich gastro špecialít, výsledkom čoho je harmonický súlad chutí.

Vstúpte do sveta zážitkov, umenia a vášne. Vstúpte do reštaurácie ARTE.

Chcete potešiť svojich blízkych?
Venujte zážitok vo fine dining reštaurácii ARTE ako dar:

ARTE Restaurant

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

success Ďakujeme, váš e-mail je prihlásený na odber noviniek.
error
E-mail sa nepodarilo prihlásiť, prosím skúste znovu.
Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.