Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

REŠTAURÁCIE KAŠTIEĽA PÁLFFY

Gastronómia

Po viac ako 400 rokoch najväčšej slávy sa Kaštieľom Pálffy opäť šíri zmes vôní a v kuchyni je čulý ruch. Ceníme si históriu a tradície, ktorými to v kaštieli dýcha. Práve preto prinášame poctivú gastronómiu. Tej sme sa chopili s nadšením a moderným nadhľadom. Dôraz kladieme na lokálne suroviny, preto varíme predovšetkým z produktov nami vypestovaných, od byliniek cez zeleninu až po bobuľky hrozna, z ktorých vzniká aj naše víno VIAJUR.

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si gastronomický zážitok.

gastronomia-salonik-habsburgovcov
Fine dining

Spomienky aj potešenie v každom súste si vychutnáte vo fine dining reštaurácii ARTE. Head Chef Jirka Zajíček sprostredkuje svoj pohľad na poctivú kuchyňu prostredníctvom degustačného menu. Ochutnať lokálne suroviny v odvážnych kombináciách a známe chute v odzbrojujúcich prevedeniach môžete vždy od štvrtka do soboty.

Á la carte reštaurácia

Hostinec Palatín

Vychýrené chute rakúsko-uhorskej kuchyne aj tradičné jedlá regiónu. Ochutnajte gastronómiu v sezónnych prevedeniach v Á la carte reštaurácii Hostinec Palatín, ktorá je pre vás otvorená vždy od štvrtka do nedele. Gurmánsky zážitok si vychutnáte v historických ale minimalistických priestoroch príjemnej reštaurácie v Svätom Jure.

Cigarový salónik

Cigarový salónik

Vychutnajte si dobrú cigaru a pohár kvalitného rumu či whiskey v intímnom prostredí Kaštieľa Pálffy, kde vás nebude vyrušovať hluk mesta ani páry zvedavých očí. Súkromie salónika si môžete na akékoľvek stretnutia v ničím nerušenom duchu zarezervovať vždy od štvrtka do nedele. Cigarový salónik s kapacitou 6 osôb je k dispozícii len po predošlej rezervácii.

Vinárstvo VIAJUR

Víno

Vinárstvo VIAJUR je jednou z hlavných postáv v súčasnom príbehu Kaštieľa Pálffy. S vinárskym životom bola gastronómia v kaštieli úzko previazaná vždy a inak tomu nie je ani dnes. Sudy naplnené lahodným vínom odpočívajú priamo pod historickými klenbami v pálffyovských pivniciach. Aj vďaka tomuto putu je gastronomický zážitok, ktorý ponúkame, maximálne komplexný.

Nechajte sa očariť zmyselnými kombináciami na mieste, kde sú jedlo a víno pokrvne spriaznené.

Degustujte vína VIAJUR v pálffyovských pivniciach na riadenej degustácií a ocitnite sa na miestach, kde sa víno vyrába už od 16. storočia.

Prenajmite si reštauračné priestory na účely firemných aj súkromných eventov a využite profesionálne služby a prvotriednu kvalitu.

Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.