Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

DEGUSTAČNÉ VEČERE

Degustačné večere v Kaštieli Pálffy

BUĎTE MEDZI PRVÝMI A VYCHUTNAJTE SI ZÁŽITKOVÚ GASTRONÓMIU V KAŠTIELI PÁLFFY. REZERVUJTE SI MIESTO V SPOLOČNOSTI JEDNEJ Z NAJMOCNEJŠÍCH DYNASTIÍ NAŠEJ HISTÓRIE.

Valentínska degustačná zážitková večera
Spojenie dvoch sŕdc

Máme pre vás tip na valentínsky darček, ktorý vás zaručene nadchne a zoberie vás do tej najvyššej kulinárskej dimenzie. Ohúrte svoje chuťové bunky a zažite výnimočnú explóziu netradičných kombinácií chutí v 8-chodovej zážitkovej degustačnej večeri. Vytvorte si nezabudnuteľné spomienky na unikátny gastronomický večer, ktorý sa uskutoční 14. februára o 18:30 hod. vo výnimočných priestoroch Kaštieľa Pálffy v Salóniku Habsburgovcov.

Zamilujte sa do romantického príbehu Kaštieľa Pálffy.

Puto medzi paňou kaštieľa Katarínou Pálffy a jej manželom Štefanom Ilešházim bolo silné a láska neoblomná. Museli o ňu bojovať s nepriazňou osudu a okolia, no napokon ich cit zvíťazil. Staňte sa aj vy nachvíľu šľachtickým párom, Katarínou a Štefanom, a zažite nevídanú lásku, ktorá zotrvá celé veky.

TERMÍNY DEGUSTAČNÝCH VEČERÍ

Vyberte si jeden z termínov a vychutnávajte si noblesný gastronomický zážitok

  • Valentínsky degustačný večer (s alko/nealkoholickým párovaním)

cena: 125 €

  • Valentínsky degustačný večer (bez párovania)

cena: 90 €

REZERVÁCIA: na vyššie uvedenom odkaze alebo na telefónnom čísle +421 52 285 35 03 a e-mailom na reservations@www.kastielpalffy.sk.

Cíťte sa ako kráľovský pár

Pre ešte väčší zážitok sme pripravili balíček doplnený o valentínsky pobyt spojeným s romantickým ubytovaním v našich apartmánoch a bohatými raňajkami. Cíťte sa ako kráľovský pár, ktorý budú naši šéfkuchári a personál aj kráľovsky rozmaznávať.

  • Valentínsky degustačný večer (s ubytovaním v luxusných apartmánoch, bohaté raňajky a welcome drink)

cena: 560 €

Nech sa páči, nahliadnite do nášho degustačného menu

REZERVÁCIA

Voucher môžete využiť len na uvedené služby.
V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok, prosím kontaktujte kolegov na rezervačnom oddelení, a to na tel. čísle +421 52 285 35 03 alebo prostredníctvom emailu: reservations@www.kastielpalffy.sk

Do interiéru Kaštieľa Pálffy nie je povolený vstup domácich zvierat.

Priestory Kaštieľa Pálffy sú prístupné aj pre imobilných hostí, prosíme, informujte nás vopred.
Pre vychutnanie gastronomického zážitku je potrebné vyhradiť si čas, preto Vás prosíme o včasný príchod. V prípade Vášho oneskoreného príchodu nás prosím včas informujte. ĎAKUJEME.

Degustačná večera nie je vhodná pre deti do 12 rokov.
Požiadavku na vegetariánske menu je potrebné nahlásiť min. 48hod.vopred.
Ospravedlňujeme sa, ale pre zachovanie kompletného zážitku z degustačného menu, nie je možné akceptovať potravinové alergie.

DRESS CODE

V prípade návštevy našich reštaurácií Vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia – „smart casual“ dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.

STORNO PODMIENKY
Rezerváciu môžete bezplatne zrušiť najneskôr 11 dní pred objednaným termínom. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte 10 dní až 24 hod. pred termínom degustačnej večere, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 50 % z ceny všetkých objednaných služieb. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte kratšom ako 24 hod. pred termínom degustačnej večere, Vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 100 % z ceny všetkých objednaných služieb.

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

success Ďakujeme, váš e-mail je prihlásený na odber noviniek.
error
E-mail sa nepodarilo prihlásiť, prosím skúste znovu.
Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.