Kaštieľ Pálffy
Hotell Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

DEGUSTAČNÉ VEČERE

Degustačné večere v Kaštieli Pálffy

BUĎTE MEDZI PRVÝMI A VYCHUTNAJTE SI ZÁŽITKOVÚ GASTRONÓMIU V KAŠTIELI PÁLFFY. REZERVUJTE SI MIESTO V SPOLOČNOSTI JEDNEJ Z NAJMOCNEJŠÍCH DYNASTIÍ NAŠEJ HISTÓRIE.

Vážení hostia, pripravujeme pre vás nové degustačné menu. Viac informácií čoskoro.

TERMÍNY

Noblesná valentínska degustačná večera v Salóniku Habsburgovcov

Najkrajší darček, ktorý viete dať svojím blízkym je váš čas. Práve v priestoroch Kaštieľa Pálffy, pred 500 rokmi napísala v liste Katarína Pálffy svojmu manželovi.: „Majetky pominú, víno sa vypije, ale láska nezahynie…“

Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku zaľúbených, svätého Valentína, vás pozývame prežiť spolu chvíle na mieste, kde láska bola základné puto, vďaka ktorému vtedajší majitelia kaštieľa, Katarína Pálffy a jej manžel Štefan Ilešházy prežili ťažké časy vynúteného odlúčenia.

Vychutnajte si so svojou polovičkou delikátnu degustačnú valentínsku večeru v Kaštieli Pálffy, kde láska vždy bola najdôležitejším citom.

TERMÍNY DEGUSTAČNÝCH VEČERÍ

Vyberte si jeden z termínov a vychutnávajte si noblesný gastronomický zážitok

 • 11. február o 19.30
 • 12. február o 17.00 a 19.30
 • 13. február o 17.00 a 19.30
 • 14. február o 17.00 a 19.30

REZERVÁCIA: najneskôr 24 hodín pred jeho konaním na telefónnom čísle +421 907 242 548 alebo e-mailom na reservations@kastielpalffy.sk.

REZERVÁCIA

Pre vychutnanie gastronomického zážitku je potrebné vyhradiť si čas. Prosíme, nemeškajte. Rezerváciu Vám v danom dni vieme držať maximálne 15 minút. V prípade Vášho oneskoreného príchodu nás, prosím, včas informujte. ĎAKUJEME

Rezervácia degustačnej večere je nutná najneskôr 24 hodín vopred a pomôžu Vám s ňou naši kolegovia na telefónnom čísle +421 907 242 548 alebo e-mailom na reservations@kastielpalffy.sk. Degustačné večere sa konajú  v Salóniku Habsburgovcov v Kaštieli Pálffy.

Darčekový voucher pre Vás alebo Vašich známych si môžete zakúpiť aj ONLINE tu: KAŠTIEĽ PÁLFFY Svätý Jur (kastielpalffy.sk)

Degustačná večera nie je vhodná pre deti do 12 rokov. Do reštaurácie nie je povolený vstup domácich zvierat. Aby sme Vám zabezpečili čo najlepší zážitok, žiadame Vás, aby ste nás vopred upozornili na Vaše zdravotné reštrikcie – alergie.

DRESS CODE

V prípade návštevy našich reštaurácií Vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia – „smart casual“ dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.

STORNO PODMIENKY
Rezerváciu môžete bezplatne zrušiť najneskôr 11 dní pred objednaným termínom. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte 10 dní až 24 hod. pred termínom degustačnej večere, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 50 % z ceny všetkých objednaných služieb. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte kratšom ako 24 hod. pred termínom degustačnej večere, Vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 100 % z ceny všetkých objednaných služieb.

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

  Kaštieľ Pálffy logo
  palk icon
  Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
  Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.