DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

DEGUSTAČNÉ VEČERE

Fratria (bratstvo)

VYPREDANÉ

Fratria predstavuje znamenité gastronomické spojenie, bratstvo dvoch tímov, Hotela Lomnica a Kaštieľa Pálffy.

TERMÍNY

Nenechajte si ujsť to najlepšie z oboch počas dvoch novembrových víkendov.

Rezervujte si 4-chodovú alebo 7-chodovú degustačnú večeru s vínnym alebo nealkoholickým párovaním v jednom z termínov:

 • 19. novembra o 17.30 a 19.30 hod. VYPREDANÉ
 • 20. novembra o 17.30 a 19.30 hod. VYPREDANÉ
 • 26. novembra o 17.30 a 19.30 hodVYPREDANÉ
 • 27. novembra o 17.30 a 19.30 hod. VYPREDANÉ

CENA:

 • 4-chodová večera s vínnym párovaním v cene 105€
 • 4-chodová večera s nealko párovaním v cene 90€
 • 7-chodová večera s vínnym párovaním v cene 170€
 • 7-chodová večera s nealko párovaním v cene 150€

REZERVÁCIA: najneskôr 48 hodín pred jeho konaním na telefónnom čísle +421 907 242 548 alebo e-mailom na reservations@kastielpalffy.sk.

REZERVÁCIA

Pre vychutnanie gastronomického zážitku je potrebné vyhradiť si čas. Prosíme, nemeškajte. Rezerváciu Vám v danom dni vieme držať maximálne 15 minút. V prípade Vášho oneskoreného príchodu nás, prosím, včas informujte. ĎAKUJEME

Rezervácia degustačnej večere je nutná najneskôr 48 hodín vopred a pomôžu Vám s ňou naši kolegovia na telefónnom čísle +421 907 242 548 alebo e-mailom na reservations@kastielpalffy.sk. Degustačné večere sa konajú  v Salóniku Habsburgovcov v Kaštieli Pálffy.

Darčekový voucher pre Vás alebo Vašich známych si môžete zakúpiť aj ONLINE tu: KAŠTIEĽ PÁLFFY Svätý Jur (kastielpalffy.sk)

Degustačná večera nie je vhodná pre deti do 12 rokov. Do reštaurácie nie je povolený vstup domácich zvierat. Aby sme Vám zabezpečili čo najlepší zážitok, žiadame Vás, aby ste nás vopred upozornili na Vaše zdravotné reštrikcie – alergie.

DRESS CODE

V prípade návštevy našich reštaurácií Vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia – „smart casual“ dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.

STORNO PODMIENKY
Rezerváciu môžete bezplatne zrušiť najneskôr 11 dní pred objednaným termínom. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte 10 dní až 48 hod. pred termínom degustačnej večere, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 50 % z ceny všetkých objednaných služieb. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte kratšom ako 48 hod. pred termínom degustačnej večere, Vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 100 % z ceny všetkých objednaných služieb.

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

  Kaštieľ Pálffy logo
  palk icon
  Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
  Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.