Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Hostinec Palatín

Hostinec Palatín

Vážení hostia, tešíme sa na vás v Hostinci Palatín opäť s ponukou konceptu rakúsko-uhorskej gastronómie.

Nové menu budeme ponúkať od 2.februára 2023.
Aktuálne otváracie hodiny si môžete prezrieť tu.

Vitajte v reštaurácii Hostinec Palatín!

Ponuku Hostinca Palatín definujú tri ingrediencie: tradícia, nové nápady a víno. U nás máte jedinečnú možnosť stolovať priamo nad starobylými pivnicami zo 16. storočia, v ktorých dozrievajú naše klenoty – pivo a víno. V duchu pálffyovských tradícií tu vinárstvo ViaJur spracováva hrozno z našich usadlostí, Farnej a Svätého Jura.

Someliér vám poradí s výberom vína a ponúkne aj intenzívne cuvée z barikovaného suda alebo remeselné pivo z výčapu i z tanku.

Koncept rakúsko-uhorskej kuchyne s modernými prvkami

Kulinársky tím Hostinca Palatín spája tradičné chute rakúsko-uhorskej kuchyne s modernými technikami prípravy, takže jedlá vynikajú novým šarmom. Nápadité dezerty sú kombináciou cukrárskeho umenia a kreativity.

Každé jedlo pripravujeme z najčerstvejších surovín vysokej kvality. Mäso a ryby pochádzajú od lokálnych dodávateľov, poctivá zelenina a bylinky sú z našej farmy vo Farnej. Neoddeliteľnou súčasťou jedál je nami vyrábané, lahodné domáce maslo.

Elegantné stolovanie a nadštandardný servis

Náš tím sa o vás postará s príjemnou pohostinnosťou a všímavosťou. Hostinec Palatín je zbierkou skúseností, zručností a umenia, ktoré vám zaručia gurmánsky zážitok na najvyššej úrovni.

Rezervujte si váš stôl pre obchodné stretnutia, exkluzívne večere, rodinné víkendové obedy, firemné akcie či diplomatické delegácie.

Tešíme sa na vás v Hostinci Palatín.

Otváracie
hodiny

Štvrtok-Nedeľa 12:00-22:00

À la carte Menu

Vínna karta

Nápojový lístok

Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.