Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Salónik Habsburgovcov

Fine diningové majstrovstvo v Salóniku Habsburgovcov

Salónik Habsburgovcov

Vydajte sa na exkurziu
chutí do Salónika Habsburgovcov

Staňte sa na moment súčasťou jednej z najmocnejšej dynastie našej histórie. Salónik s galériou portrétov rodu Habsburgovcov je zároveň fine diningovou reštauráciou. Naši kuchári pod vedením creative chefa vám predvedú kulinárskej umenie priamo pred vašimi očami, čím umocnia zážitok z degustačného menu. V exkluzívnej spoločnosti Habsburgovcov si budete môcť vychutnať zážitkovú gastronómiu, jedinečné kreácie z prvotriednych surovín
vo vizuálnom ladení, ktoré vytvára skvosty na tanieri.

gastronomia-habsburgovci-fine-dining

Salónik Habsburgovcov

Zážitok z priestoru a chutí

Vstupnou bránou k degustačnému zážitku je romanticky ladený Salónik Franza a Sissi, ktorému dominujú historické portréty týchto dvoch ikonických osobností. Salónik si vás podmaní svojou komornou atmosférou umocnenou ohňom v krbe. Noblesa a elegancia interiéru inšpirovaná 18. storočím a portréty členov dynastie Habsburgovcov dokonale ladia s rakúsko-uhorskou kuchyňou osvieženou moderným espritom.

Vychutnajte si pohľad na prácu gastronomického tímu v otvorenej kuchyni v zlatej časti historického salónika. Ešte pred tým sa pohodlne usaďte v bordovej časti salónika, kde si v pohodlí pri kozube vychutnáte vznešenosť tohto priestoru pri pohári skvostného vína VIAJUR.

Vínna
karta VIAJUR

Pozrite si aktuálnu vínnu kartu.

Salónik Habsburgovcov

Získajte prehľad o všetkých novinkách a informáciách. Prihláste sa na odber nášho newslettra.

    Kaštieľ Pálffy logo
    palk icon
    Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
    Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.