Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny

Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show s názvom GOLDEN AGE a jej význame pre Kaštieľ Pálffy je ako pútavá cesta históriou módy, elegancie aj kultúrneho dedičstva. V srdci nášho nádherného kaštieľa žiarili naše priestory novým životom, vďaka veľkolepému podujatiu, ktoré zanechalo nezmazateľnú stopu.

Fero Mikloško, kráľ módy, s bohatou dvadsaťpäťročnou módnou kariérou, predstavil svoju najnovšiu kolekciu v historickom priestore Sály Pro Rege et Patria, ktorá spája minulosť s prítomnosťou. Bielo-zlatý interiér sály sa stal ideálnym plátnom pre jeho dekadentné dizajny, rozžiarené šperkami SKVOST a doplnené hudobnými skladbami, vytvorenými exkluzívne pre túto udalosť.

Všetci, ktorí sa zišli na tomto grandióznom podujatí, mohli cítiť príťažlivosť zlatého veku, ktorý sa niesol v každom jednom detaile. Medzi hosťami sa ocitli známe tváre, influenceri a osobnosti, ktoré svojou prítomnosťou umocnili ducha tejto slávnostnej udalosti.

Významnou súčasťou tejto prehliadky bola aj spolupráca s partnermi, ktorí sa stali súčasťou zlatého veku Kaštieľa Pálffy. Jedným z nich bol SKVOST, s ktorým kaštieľ vytvoril spojenie, ktoré presahuje hranice módy a kultúry.

Pre Kaštieľ Pálffy toto podujatie znamenalo viac ako len módnu prehliadku

Je to potvrdenie nového začiatku ako centra exkluzívnej gastronómie, kultúry a spoločenských udalostí. Tešíme sa na budúce podujatia, spolupráce a projekty, ktoré nám umožnia zdieľať s našimi návštevníkmi ďalšie okamihy nádhery, elegancie a zlatého veku.

Podobné články

Naše ďalšie projekty