Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Zažite kúzlo Vianoc v Kaštieli Pálffy

Odhaľte počas nadchádzajúceho adventu čarovný svet za bránami kaštieľa. Po roku sa naše nádvorie opäť rozžiari magickými svetielkami aj radosťou v očiach návštevníkov. Chystáme pre vás bohatý program, príďte si spríjemniť čakanie na Ježiška do Kaštieľa Pálffy.

Malá vianočná dedinka

od 1. decembra vás každý týždeň až do Vianoc čakáme v našej malej krajine zázrakov. Ponukou teplých nápojov a výborných vianočných pochutín vás zahrejeme vždy od piatka do nedele. V stánkoch na našom vianočnom nádvorí si budete môcť zakúpiť aj krásne remeselné výrobky od lokálnych výrobcov.

Na nádvorí bude mrazivo ale veselo

Už od 20. novembra bude naše nádvorie zamrznuté bez ohľadu na počasie. Dominovať mu bude okrem vianočného stromčeka aj klzisko, ktoré bude pre všetkých záujemcov prístupné do 17. decembra počas štandardných otváracích hodín kaštieľa od 9:00 do 22:00.

Každú sobotu sa o dokonalú vianočnú atmosféru postará aj hudobný program. Vždy od 18:00 bude do rytmu všetkým návštevníkom hrať saxofonista Martin Guček s najznámejšími vianočnými hitmi.

Vianočné maškrtenie z Hostinca Palatín

K Vianociam patrí horúci punč, hustá kapustnica aj niečo sladké. Z vianočných dobrôt z ponuky Hostinca Palatín si vyberú malí aj veľkí. Na nádvorí u Pálffyovcov vás radi obslúžime vždy v piatok od 16:00 do 21:00 a v sobotu a nedeľu od 14:00 do 21:00.

Adventné nedele pre najmenších

TdPaslík

Sériu detských predstavení odštartujeme bábkovým divadlom TdPaslík. Hlavný hrdina príbehu sa nebojácne vydáva do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla. Na svojej ceste zažíva nevídané dobrodružstvá, nadväzuje nerozlučné priateľstvá a na koniec…čo bude na koniec budete môcť vidieť u nás v kaštieli už 3. decembra. Interaktívne predstavenie plné veselých pesničiek poteší všetky deti.

Po predstavení sa navyše na všetky deti teší Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom.

FÍHA Tralala

10. decembra všetky deti roztancuje predstavenie FÍHA Tralala. Rozprávkový svet plný pesničiek, básničiek a rozprávok pre deti patrí medzi najpopulárnejšie a najveselšie detské produkcie. Škriatok FÍHA so svojou rozprávkovou šou prinesie radosť a dobrú náladu prostredníctvom obľúbených pesničiek.

KoloBEH vody

Náš adventný program pre deti zakončíme 17.decembra bábkovým predstavením KoloBEH vody. Veselé predstavenie s pesničkami rozpráva príbeh kvapky Medardy, ktorá je veľkou favoritkou na víťazstvo vo vodných pretekoch. Počas svojej cesty však prichádza na to, že dôležitejšie, ako akékoľvek víťazstvo, je pomoc druhým.

Lístky na predstavenia si môžete kúpiť TU.

Dominantou nášho nádvoria je síce 300 ročná lipa ale na Vianoce ju predsa len trošku zatieni náš vysvietený vianočný stromček. Vianoce v Kaštieli Pálffy budú nádherné, tak si príďte túto atmosféru užiť s nami. Tešíme sa na vás.

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty