Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

KATARÍNA PÁLFFY POZÝVA NA JESENNÚ DIVADELNÚ SEZÓNU

Ctihodná pani z Kaštieľa Pállfy, Katarína Pálffy vás pozýva na jesenné kultúrne podujatia.

Zhodli sme sa, že po náročnom týždni sa treba najmä zabaviť a uvoľniť. Vybrali sme pre vás skvelé komédie, ktoré si môžete vychutnať pri dobrom pohári vína, či  kvalitnom remeselnom pive. Tak nech sa páči.

Komédia

RITA

„RITA alebo Časopis nielen pre všetkých“ je autorská hra z tvorivej dielne trojice hercov Oľga, Belešová, Roman Pomajbo a Štefan Martinovič, ktorí prichádzajú na divadelný trh s touto svojou novou autorskou komédiou. Skvelé komediálne a improvizátorske trio vás vovedie do zákulisia redakcie lajfstajlového časopisu RITA v období, keď zostavujú vianočné číslo. Ktorá celebrita sa dostane na jeho titulku? Kto proti komu? Ona s ňou? Všetci spolu? On sám? Alebo prečo?

Show plná pesničiek, rôznych postáv, divných „týpkov“ a nezameniteľného humoru vás naladí na Vianoce v ktorejkoľvek časti roka, v akýkoľvek deň. Všetko podľa sloganu: „Svadby, rozchody, recepty aj nové hity, to všetko sa dozviete z našej RITY“.

Redaktori lajfstajlového časopisu RITA zostavujú po roku jeho existencie prvé vianočné číslo. a to musí „spievať“! Titulná stránka predáva, preto sa okrem tradičných rubrík, akými sú rady z Rity, varenie či módna polícia, sústredí všetko úsilie redaktorov na získanie najžiarivejšej celebrity na titulku. Ako to všetko dopadne uvidíte v trblietavej komédii s pesničkami.

NEDEĽA 27. november o 17.00 hod.

Cena: 18 € / 9 € ZŤP

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty