Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Katarína Pálffy pozýva

Ctihodná pani z Kaštieľa Pállfy, Katarína Pálffy Vás pozýva na kultúrne podujatia a otvorenie pálffyovských pivníc. Využite možnosť spojiť perfektný obed alebo večeru s krásnym zážitkom.

CESTA JUROM DO ViaJur


30.4.2022
Od 12:00 do 21:00 hod.

Exkluzívny 1. ročník vinárskeho podujatia moderného progresívneho vinárstva ViaJur. Vinárstvo ViaJur otvára brány pálffyovských pivníc, v ktorých uvidíte neobyčajné prepojenie historických priestorov pivnice s modernou časťou. Výroba vína sa v impozantných priestoroch pivníc Kaštieľa Pálffy v Svätom Jure  začala pred viac ako 600 rokmi.

Čakajú vás prehliadky pálffyovských pivníc, rovnako aj ochutnávky vynikajúcich vín z vinárstva ViaJur. Môžete sa tešiť aj na bohatý sprievodný program. O zábavu sa postará Adam Ďurica a  Milo Kráľ Band. Tešiť sa môžete aj na zaujímavé súťaže počas celého dňa.
V cene vstupenky je voucher v hodnote 5 EUR, ktorý môžete využiť na nákup vinárskych produktov. Rovnako je v cene vstupenky aj 20 degustačných vzoriek exkluzívnych vín z produkcie vinársta ViaJur.

Cena: 18 EUR
Pre vstupenky kliknite sem 

HRA O (CI) TRÓNY


08.05.2022
17:00
Kaštiel Pálffy, Prostredná 13/49, 900 21 Svätý Jur

Ctihodná pani z Kaštieľa Pálffy vás pozýva na komédiu HRA O (CI)TRÓNY.  Zohrané herecké trio – Roman Pomajbo, Oľga Belešová a Števo Martinovič – sa vám v novej divadelnej komickej hre predstavia tak, ako ste ich ešte nevideli – znova však ako neodolateľní zabávači mnohých tvárí. V novej inscenácii každý z nich stvárni viaceré postavy zo slovenskej i svetovej histórie. Počnúc Ľudovítom Štúrom, Miloslavom Hurbanom a prvou slovenskou herečkou Annou Jurkovičovou. Konečne sa dozviete pravdu aj o lámaní troch Svätoplukových prútov, kto bol v skutočnosti Golem a ako to bolo s vynálezom gilotíny. Prečo Štúr vyčítal Hurbanovi, že sa chce oženiť s Aničkou Jurkovičovou? Navyše – všetci diváci sa vďaka Hre o (ci)tróny dostanú do neba. Ako na to? Neváhajte, príďte a nechajte sa strhnúť zábavnými dejinami aj víziou budúcnosti nášho Slovenska.

Cena: 15 EUR
Pre vstupenky kliknite sem 

LADIES COMEDY


22.5.2022
17:00
19:30

Milé dámy, baby, ženy, ale samozrejme ak sa nebojíte, tak aj vy páni. Pripravili sme šou plnú humoru pod taktovkou Lujzy a Didiany. Špeciálne hostky budú, známa komička Simona Salatová a speváčka Mirka Miškechová, takže o dobrú náladu a atmosféru bude postarané. Túto šou by určite ocenila aj samotná Katarína Pálffy, ktorá bola veľmi osvietená a odhodlaná žena. Dnes by sme Katarínu Pálffy prirovnávali k silnej, samostatnej a emancipovanej žene, čo na danú dobu v ktorej žila bol naozaj nezvyčajný unikát.

Cena: 15 EUR
Pre vstupenky kliknite sem 

Máme pre vás tip pre ešte väčšiu zábavu, ktorú môžete zažiť pred Ladies Comedy.
Pozývame vás na prehliadku historických pálffyovských pivníc v Kaštieli Pálffy, ale rovnako aj moderne novovybudovaného vinárstva VIAJUR, ktorá je spojená s ochutnávkou.

LADIES WINE TOUR 22. 05. 2022 si môžete rezervovať tu: vstupenky

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty