Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Koncert hudobnej legendy Ivy Bittovej v Kaštieli Pálffy

Vďaka spolupráci VIVA MUSICA! festival sme v nedeľu 30.7.2023 na nádvorí Kaštieľa Pálffy privítali legendárnu českú umelkyňu Ivu Bittovú. Po úspešnom vypredanom prvom koncerte, ktorý sa konal v Bratislave, nám bolo cťou hostiť túto fenomenálnu hudobníčku aj na nádvorí nášho kaštieľa.

Iva Bittová, česká speváčka, huslistka a herečka, je v hudobnom svete známa svojim nekonvenčným prístupom a jej tvorba presahuje hranice viacerých štýlov. Hudobníčka na VIVA MUSICA! festival spolu s violončelistom a skladateľom Anilom Eraslanom predstavila svoj nový hudobný projekt Čo mi otec spieval, spájajúci ľudové piesne a kultúru Strednej Európy.

Neskutočná charizma legendárnej hudobníčky sa niesla celým areálom. Návštevníci mali možnosť aj vďaka výnimočnej atmosfére Kaštieľa Pálffy zažiť krásny večer. O pohodlie sa postaral aj personál nášho kaštieľa, ktorý mal pre návštevníkov pripravený výber občerstvenia z nášho Snack Menu, ale aj domáce škvarkové pagáče či sladké pečené nanuky. Vybrať si mohli aj z bohatej ponuky vín z vinárstva VIAJUR, remeselných pív z pivovaru Pálffy Brauerei a ďalších osviežujúcich nápojov z ponuky našej reštaurácie Hostinec Palatín. Pred vystúpením bola navyše pripravená aj komentovaná degustácia vín a pív. Návštevníkom sme tak priniesli naozaj jedinečný a komplexný zážitok, ktorý náš kaštieľ ponúka.

Pre fanúšikov na sociálnych sieťach sme pripravili na instagramovom profile Kaštieľ Pálffy aj súťaž o pobyt v Cisárskom apartmáne spojený s týmto jedinečným koncertom. Veríme, že výherca zažil víkend, na ktorý bude rád spomínať.

Už teraz sa môžete tešiť na ďalšie akcie, ktoré pre vás pripravujeme v Kaštieli Pálffy v Svätom Jure. Sledujte nás aj na našej fan page, kde nájdete všetky aktuálne informácie.

 

Zaujímavé podujatia pre vás pripravujeme aj v Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici. Sledujte nás na sociálnych sieťach, v našej rodine značiek sa stále niečo deje.

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty