Kaštieľ Pálffy
Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
Kaštieľ Pálffy
ViaJur vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Aktuality

Pivovar slávnostne otvorený

26. júna 2022 sme do rodiny našich značiek prijali pivovar Pálffy Brauerei (PaB). Na jeho slávnostnom otvorení malo možnosť viac ako 400 fanúšikov spoznať šesť druhov našich pív s príznačnými menami nadväzujúcimi na históriu kaštieľa Pállfy – Jozefova desinka na osviež(t)enie (10 %), Lotrinského štýlový weizen (12 %), Na cisára pána Franca Jozefa (12 %), Terkin tmavý dúšok (13 %), Rudyho záletnícka IPA (15 %), či pivný špeciál Sissin rozmar (11 %).

Návštevníkov podujatia okrem dobrého piva a jedla potešili aj hudobné vystúpenia skupín ANABELA MOLLOVÁ & BAND a FUNNY FELLOWS.

A príjemnú atmosféru a historický kolorit nášho kaštieľa dotvorili aj živé sochy Sissy a Franca Jozefa.

Ak ste toto podujatie nestihli, nezúfajte, čerstvo načapované remeselné pivá z pivovaru Pálffy Brauerei sú vám k dispozícii v našom kaštieli v Hostinci Palatín (utorok – nedeľa od od 12:00 do 22:00 hod.), alebo si ich môžete vychutnať priamo z tanku cez výčap na nádvorí (utorok – nedeľa od od 12:00 do 22:00 hod.). A môžete si ich už aj zakúpiť nafľašované v našej vínotéke ViaJur (utorok – nedeľa od od 12:00 do 20:00 hod.)

Podobné články

Mikloško GOLDEN AGE

Prehliadka GOLDEN AGE triumfuje v závere tohtoročnej módnej sezóny Rozprávanie o prehliadke Mikloško Fashion Show…
Čítať viac
Naše ďalšie projekty